Dot Bop

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.3 MB
  • Version 1.13
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Çocuklarınız beyin gelişimini kolaylaştıracak harika bir bulmaca oyunu.

Küçük yaştaki çocuklarınıza hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun ararken karşınıza çıkan bu oyun sizin yani değerli anne ve babaların bütün isteklerini karşılayabilecek nitelikte. Sevimli karakterleri ve eğitici bölümleri ile miniklere ve çocukların ruh sağlığına uygun olduğuna emin olabileceğiniz bu oyuna hemen sahip olmalısınız. Bu süper oyunu hemen indirmelisiniz.

Bu oyun sayesinde okul öncesi dönemde kendini geliştirmek isteyen çocuklar bu konuda son derece başarılı olacaklardır. Renkler ve boncuklar ile ilgili olarak oluşturulmuş beyin fırtınası yaratarak çözeceğiniz harika bir bulmaca sizleri bekliyor. Bu oyun sayesinde çocuğunuz hem beyin gelişimini tamamlayacak hem de kendisini fazlaca geliştirecektir. Okul öncesi dönemde boşa geçen zamanı değerlendirmek için üretilmiş olan harika bir oyun. Bu oyunu çocuğunuza oynatmak bir ayrıcalık olacak bu yüzden güvenle sevdiklerinize de önerebilirsiniz. Dilediğiniz her yerde rahatlıkla oynayabilecekleri bu oyunda görevler onu daha da eğlenceli dakikalara sürükleyecek emin olun.

Bu oyunda vakit geçirmek çok zevkli. Her dakikasında yeni bilgiler öğrenecek olan çocuğunuz hiç sıkılmayacak. Bu mükemmel özelliklere sahip oyunu siz de mutlaka indirmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Hemen indirin ve eğlenirken öğrenmeye hemen başlayın. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin indir butonuna hemen basın. 

Daha Fazla Göster
Dot Bop indir